De Favaugeplein 33 I
Vraagprijs : € 215.000 |
Adres : |
De Favaugeplein 33 I |
2042 TP
ZANDVOORT |
Appartement
Woonoppervlak : 75 m²
Aantal kamers : 3
Aantal verdiepingen : 3
Aantal badkamers : 1
Aantal toiletten : 1
Warmwatervoorziening : Geiser
Verwarming : Blokverwarming
Verkocht
Omschrijving :
Altijd al direct aan de kust willen wonen? Dan is dit uw kans!
Dit 3-kamerappartement ligt direct aan de Zandvoortse boulevard en bied een prachtig uitzicht over de Noordzee en het strand. Dit uitzicht zal u niet snel vervelen. Het appartement ligt op de tweede etage van een kleinschalig appartementencomplex aan de rand van het dorp. Het appartement dient opgeknapt te worden.
INDELING:
2e etage: Entree, gang, ruime L-vormige woonkamer (8,95 x 2,8m + 4,03 x 3,15m) met open haard en zeer fraai uitzicht, aan de woonkamer grenst een zonnig balkon op het westen van circa 4,5m2.
Het appartement beschikt over 2 slaapkamers, waarvan de grootste (4,34 x 3,14m) aan de zeezijde is gelegen. Deze slaapkamer heeft een vaste kast, wastafel en aansluiting voor uw wasmachine. De 2e slaapkamer (2,86 x 2,2m) bevindt zich aan de centrumzijde.
De keuken (3,0 x 2,0m) en de badkamer (3,06 x 0,93m) met douche en toilet zijn gedateerd. Via de keuken is een klein balkon op het oosten bereikbaar.
- Oplevering in overleg, kan op korte termijn;
- Electra: 4 groepen + 3-fasenkookgroep;
- Trappenhuis recent geschilderd;
- Verkoop o.v.b. toestemming Gemeenteraad;
- De servicekosten bedragen thans 250,- p.m. incl. voorschot verwarming en water (105,-)
Pluspunten
- Openhaard












